Inspur SA5212M5 2U rack server 3.5
Gyártó: Dell
Condition: REF
SKU: SA5212M5
PowerEdge T320 Server 8 Bay 3.5 bay.
600GB 10K 12G SAS 2.5
PERC H345 12G Front Controller
450GB 15K SAS 3.5 EQL
Dell Dual Micro SD Card Reader Module
HP P2000 G3 SAS MSA Dual Contr
Qlogic QLE2562 Dual Port 8Gb Fibre Channel HBA
AMD EPYC 7F52 16Core 3.5GHz 240W
HPE MSA 2.4TB SAS 12G 10K SFF (2.5in) HDD